Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O tym jak Wójt Gminy Zakrzówek sprzedał Ośrodek Zdrowia „Zielonym”(PSL)

Utworzony przez paragraf, 4 października 2013 r. o 17:41
BUUUHAHAHA........ PEWNIE JUŻ DZWONIŁ Z ZAMÓWIENIEM..... :lol: (tanio coś masz te certyfikaty:) )
  Są tanie ,żeby byle dostępne dla zwykłych mieszkańców Zakrzówka. Bo dla niezwykłych kosztują ponad 10 000. Właśnie je przygotowuję. Będą przyozdobione diamentami i na 5 lat. Cierpliwości . Śledź Otrembus Podgrobelski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDA! WIEM OD ZAUFANEJ OSOBY Z URZĘDU POMOCY SPOŁECZNEJ.    TAK. WÓJT WYSTĄPIŁ DO SĄDU O UJAWNIENIE DANYCH W ZWIĄZKU Z OSKARŻENIAMI I TYTUŁEM ARTYKUŁU.    TYLE WIEM. 
  To się nazywa harakiri .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDA! WIEM OD ZAUFANEJ OSOBY Z URZĘDU POMOCY SPOŁECZNEJ. TAK. WÓJT WYSTĄPIŁ DO SĄDU O UJAWNIENIE DANYCH W ZWIĄZKU Z OSKARŻENIAMI I TYTUŁEM ARTYKUŁU. TYLE WIEM.
Zejdź na ziemię. To jest medialna nisza dla samorządowych psychopatów. Choćbyście pisali megaoszczerstwa nikt palcem nie kiwnie. A dlaczego? Bo po analizie IP innych tasiemcowych wątków wiadomo, że interesuje się tym bardzo wąska grupa internautów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to wygląda "od kuchni". Wchodzę w statystyki serwera w panelu administracyjnym i tam jest zapisywana sekunda po sekundzie każda wizyta internauty i obok link strony, którą otwierał. Na ogół jest tak, że w takim tasiemcu dominuje kilku "strażników" a tylko czasami ktoś obcy się tym zaciekawi. Wystarczy więc zobaczyć co IP robi na forum i nie potrzeba dociekać kto to jest :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej. naprawde zlozyl wniosek. To samo jest w innej gminie Lubartow chyba. I maja szanse na ujawnienie danych. To bedzie checa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisz śmiało blogerze, jesteś sprytny i masz jaja. Te cieniasy chcą ciebie zastraszyć Uwierz mi oni mogę cię co najwyżej w pompę cmoknąć :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten -agent cba - to chyba nosi niebieski mundur. Przyjemniej bedzie odkryc jego talent pisarski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weekend długi się zaczyna. Dawaj tu newsy blogerze i nie trzęś portkami albo spódnicą :) bo spragniony jestem. Nic ci nie zrobią piszesz z telefonu na kartę i wyjmujesz baterię zaraz po. Nawet CIA miałaby problemy, żeby cię namierzyć.
Tego telefonu tylko do blogowania używaj bo jeśli dzwoniłeś do znajomych nawet po zamianie karty to dupa blada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weekend długi się zaczyna. Dawaj tu newsy blogerze i nie trzęś portkami albo spódnicą :) bo spragniony jestem. Nic ci nie zrobią piszesz z telefonu na kartę i wyjmujesz baterię zaraz po. Nawet CIA miałaby problemy, żeby cię namierzyć.
Tego telefonu tylko do blogowania używaj bo jeśli dzwoniłeś do znajomych nawet po zamianie karty to dupa blada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli nosi mundur niebieski    to   może go wysłać  na przesłuchanie do  Biura   Spraw  Wewnętrznych   a  tam odkryją jego talent pisarski   bo   może się chłopina   marnuje   ......   zanosi   się  ciekawie  ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie mu skoczyć :P Jak znasz Henia to nie masz więcej pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pagony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakrzowek. Arena walki wywiadow i policji. Komisarz Rex wciagnal sie w ta fasccynujaca gre... Ale nie uprzedzajmy faktow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieje nuuuuuuuudą !!! Żadnych nazwisk??? Zwykłe ale ble
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele dalabym aby spojrzec w oczy tych ludzi, ktorzy pisza te posty podszywajac sie pod innych, w momencie ujawnienia nazwisk i adresow internetowych osob tu piszacych. Chcialabym doczekac tej chwili i moc im spojrzec w oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Iwonko" widzimy się często. Zwróć uwagę jak spuszczę wzrok kiedy tylko napomkniesz coś o internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli jest tak jak piszesz to porozmawiaj ze mna na zywo jak czlowiek a nie wypisujesz te ohydztwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele dalabym aby spojrzec w oczy tych ludzi, ktorzy pisza te posty podszywajac sie pod innych, w momencie ujawnienia nazwisk i adresow internetowych osob tu piszacych. Chcialabym doczekac tej chwili i moc im spojrzec w oczy.
Nie masz lustra??? Zbiło ci się???? I nie rób sobie nadziei, że tu tak mnogo piszących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem pewna. To jest rzeczywiscie chory czlowiek, ktory tu pisze i zieje nienawiscia do ludzi. Przybiera nazwiska i pseudonimy, probuje sklocic ludzi. Aby Cie szybko namierzyli ZLY CZLOWIEKU. Dowidzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pisałem że to dwóch "strażników"...Każdy z nich ma pietra z innego powodu i trzymają rękę na pulsie. Internet to kraina iluzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 46 z 50

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...